WeCreativez WhatsApp Support
Firuzan Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

firuzan@firuzankokten.av.tr     0 232 484 66 91

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firuzan Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu

İzmir’de bulunan Hukuk Büromuz ulusal ve uluslararası alanda yerli ve yabancı şirketler ile gerçek şahıslara sürekli güncellenen hukuk sistemine uygun olarak 30 yıllık devlet ve özel sektör tecrübesiyle tanınan, Türk İş hayatı kültürü, sorunları ve çözümleri hususunda tecrübeye sahip, vizyon sahibi, hesap verirlik, objektiflik ve verimlilik ilkesi çervesinde, güvenli ve doğru bilgiyi ön planda tutarak kurumsal avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Gecikmiş adalet, adalet değildir anlayışından yola çıkan Büromuz, uyuşmazlıkları sadece dava açma yoluyla değil, sulh ve uzlaşma gibi yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmaktadır.

Müvekkillerimizin başarısı bizim de başarımızdır.Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgilerde edinerek bilgilerimizi derinleştiririz.

Hukuk büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillerine davaların tüm aşamaları, olası sonuçları ve ihtimaller hakkında telefon ve maille bilgi vermekte ve yapılan bilgilendirme sonucunda müvekkillerin onayı alınarak yeni işlem tesis edilmektedir.

Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek ve değişen durumlara derhal uyum sağlayabilmek için ihtiyaç duyulan tüm konularda uzman kişi ve kurumlarla işbirliği içinde çalışmaktadır.

HUKUKİ GELİŞMELER

iş hukuku

İŞ HUKUKU

SOSYAL

SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

gayrimenkul

GAYRİMENKUL HUKUKU

Find

İletişim